Sandały robocze ochronne

( ilość produktów: 19 )

Czym są sandały ochronne? To specjalna wersja, popularnego letniego obuwia, przystosowana do ciężkich warunków roboczych. Jako fachowcy wiemy, jak ważne jest komfortowe obuwie robocze, to na nim odbijamy każdy nasz krok, przysiad i skłon. Niestety wygodny, nie zawsze znaczy bezpieczny, dlatego odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, stworzyliśmy sandały robocze przystosowane nie tylko pod kątem wygody, ale także ergonomii.

Zabezpiecz swoją stopę przed poślizgiem, uderzeniem, efektem ESD i niebezpiecznymi substancjami z pomocą sandałów roboczych

Nasze sandały ochronne cechują się niebywałą wytrzymałością i funkcjonalnością. Oferowane sandały robocze wykazują się nowoczesnymi rozwiązaniami chroniącymi stopę przed takimi zagrożeniami, jak poślizg, efekt ESD, przebicie czy stłuczenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnych, elektrostatycznych butów do pracy z elektroniką, odpornych na rozpuszczalniki i oleje buty do pracy przy chemii czy lekkich sandałów do zadań specjalnych, które sprawdzą się w ciężkich warunkach placu budowy, w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Najlepsze ochronne obuwie do pracy latem!

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Zamknij
pixel