Sandały robocze ochronne

( ilość produktów: 18 )

Czym są sandały ochronne? To specjalna wersja, popularnego letniego obuwia, przystosowana do ciężkich warunków roboczych. Jako fachowcy wiemy, jak ważne jest komfortowe obuwie robocze, to na nim odbijamy każdy nasz krok, przysiad i skłon. Niestety wygodny, nie zawsze znaczy bezpieczny, dlatego odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, stworzyliśmy sandały robocze przystosowane nie tylko pod kątem wygody, ale także ergonomii.

Zabezpiecz swoją stopę przed poślizgiem, uderzeniem, efektem ESD i niebezpiecznymi substancjami z pomocą sandałów roboczych

Nasze sandały ochronne cechują się niebywałą wytrzymałością i funkcjonalnością. Oferowane sandały robocze wykazują się nowoczesnymi rozwiązaniami chroniącymi stopę przed takimi zagrożeniami, jak poślizg, efekt ESD, przebicie czy stłuczenie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wygodnych, elektrostatycznych butów do pracy z elektroniką, odpornych na rozpuszczalniki i oleje buty do pracy przy chemii czy lekkich sandałów do zadań specjalnych, które sprawdzą się w ciężkich warunkach placu budowy, w naszej ofercie znajdziesz dokładnie to, czego szukasz!

Gdzie wykorzystuje się sandały robocze?

Sandały robocze to obuwie, które zapewnia dobrą wentylację stopy. Świetnie sprawdzą się zatem wszędzie tam, gdzie panuje wysoka temperatura, a także do wszelkich prac zewnętrznych w okresie letnim. Najczęściej z tego typu obuwia korzysta się w branży gastronomicznej. W kuchni z reguły jest dość duszno i gorąco, dlatego poza krótkim rękawem przydają się wygodne i przewiewne buty. Oczywiście nie mogą być to standardowe sandały lub klapki. W środowisku, w którym nietrudno o wylanie gorącego płynu lub poślizgnięcie, wymagane są sandały ochronne, spełniające wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy. Sandały robocze przydadzą się też na budowach w trakcie letnich prac remontowych. Skutecznie ochronią stopę przed uszkodzeniem, ale i zagwarantują suchość stopy. Z sandałów roboczych mogą skorzystać również kierowcy, którzy potrzebują lekkiego i przewiewnego obuwia, ruszając w długą trasę.

Jak wybrać idealne sandały ochronne?

W sklepie internetowym Demar24.pl oferujemy różnorodne modele sandałów roboczych. Nasze obuwie posiada różne parametry, dzięki czemu można je dostosować do każdego rodzaju prac. Mamy na przykład wersje, które gwarantują dodatkową ochronę palców, a także te zapewniające absorpcję energii w obszarze pięty. Mamy też sandały robocze odporne na oleje, benzynę, rozpuszczalniki organiczne i inne szkodliwe substancje. A to wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz z możliwością zakupu hurtowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Demar24.pl.

 

pixel