Kalosze ochronne i robocze

( ilość produktów: 22 )

Niektóre prace fizyczne wiążą się z koniecznością użycia odpowiedniego obuwia. Tam, gdzie warunki są szczególnie wymagające, niejednokrotnie najlepiej sprawdzają się kalosze ochronne. Nie chodzi przy tym wyłącznie o komfort i wygodę pracowników. Tego typu buty zapewniają również bezpieczeństwo wykonywania poszczególnych prac oraz ochronę przed wszelkimi, możliwymi urazami. W sklepie Demar24.pl znajdziesz różne rodzaje obuwia specjalistycznego, w tym wysokiej jakości kalosze ochronne. Proponujemy różnorodne modele, które sprawdzą się w wielu branżach.

Kalosze ochronne – nieskończenie wiele zastosowań

Nasze obuwie znajdują zastosowanie w prostych pracach, gdzie pracownik po prostu ma kontakt z zawilgoconą powierzchnią. Idealnie sprawdzają się w myjniach samochodowych i przy myciu dużych powierzchni pionowych lub poziomych. W naszej ofercie znajdziesz jednak nie tylko klasyczne modele, ale również te, przeznaczone do zadań specjalnych. Bardziej zaawansowane modele kaloszy ochronnych mogą być stosowane tam, gdzie obuwie musi spełniać określone normy. Mamy zatem modele odporne na oleje, smary i inne szkodliwe substancje. Nasze kalosze ochronne mogą być też wykorzystywane w bardzo niskich temperaturach. Wówczas posiadają specjalne wkładki, gwarantujące ciepło i wygodę. Nasze kalosze ochronne sprawdzą się zatem w różnorodnych branżach – w ogrodnictwie, leśnictwie, branży motoryzacyjnej, na budowach oraz w licznych gałęziach przemysłu.

Kalosze ochronne – wygodne i wytrzymałe

Nasze kalosze ochronne posiadają szereg unikalnych właściwości. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, w tym przede wszystkim EVA, czyli kopolimeru etylenu i octanu winylu oraz PVC, czyli polichlorku winylu. To absolutnie niezawodne materiały, oferujące właściwości termoplastyczne oraz dużą wytrzymałość mechaniczną – są odporne na działanie różnorodnych substancji, w tym olejów i rozpuszczalników. Jednocześnie EVA i PVC, wykorzystywane do produkcji naszego obuwia, są w pełni bezpieczne. Nie wywołują reakcji alergicznych i innych, niepożądanych skutków. Wszystkie, dostępne w naszej ofercie kalosze ochronne, zostały też wyposażone w szczególnie mocną i trwałą podeszwę – jest ona na tyle gruba, aby chronić przed ewentualnym przebiciem. Nie śliska się też na podłożu stalowym i ceramicznym. Co również istotne, nasze kalosze ochronne są bardzo lekkie. Wielogodzinna praca fizyczna nie jest w nich zatem uciążliwa. Większość modeli posiada też specjalny, wyjmowalny wkład ocieplający. Buty mogą być zatem stosowane przez cały rok. Łatwo je czyścić i konserwować. Wkład można po prostu wyprać w pralce w standardowej temperaturze i z użyciem normalnych środków do prania. Warstwa zewnętrzna obuwia może być natomiast przecierana wilgotną szmatką z lekkim środkiem czyszczącym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu na stronie Demar24.pl. Polecamy też inne produkty, na przykład buty ochronne BHP oraz kalosze męskie, dostępne w naszym sklepie internetowym.

pixel