Wysokiej jakości wkładki do butów roboczych i nie tylko!

2020-05-18
Wysokiej jakości wkładki do butów roboczych i nie tylko!

Dobry model butów roboczych to jeszcze nie wszystko! Na Twój komfort i bezpieczeństwo mają wpływ nie tylko materiały, z jakich powstała cholewka czy rodzaj podeszwy, ale też… wkładki do obuwia Bhp. Zobacz, w jakie naprawdę warto zainwestować.

Wkładki do butów roboczych - jakich naprawdę potrzebujesz?

Na rynku dostępnych jest wiele wkładek do butów, które konkurują o Twoją uwagę i zachęcają Cię od inwestycji. Czy na pewno wszystkie na to zasługują? Jeśli chcesz, żeby faktycznie spełniały swoje zadanie, musisz wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Z całą pewnością nie warto oszczędzać na zakupie wkładek, które będą Co towarzyszyć codziennie podczas długich godzin w pracy. Wybieraj modele sprawdzonych, renomowanych marek, takich jak Coccine.

Twoje buty robocze są skonstruowane zgodnie z anatomią stóp? Znakomicie! Spotęguj ten efekt sięgając po odpowiednie wkładki. Świetnym wyborem będzie model Coccine Memory Comfort. Wykonane są ze znanej z butów sportowych pianki Memory Foam, amortyzującej mikrowstrząsy i „zapamiętującej” kształt stóp. To design niezastąpiony w pracy fizycznej, zwłaszcza tej wykonywanej w pozycji stojącej. Komfort użytkowania tych wkładek do obuwia Bhp zwiększa też przyjemnie miękka, wierzchnia warstwa. Półbuty czy trzewiki ochronne tak wygodne jak sportowe sneakersy? To zdecydowanie możliwe!

Komu służą wkładki? To dodatek nie tylko do butów roboczych!

Wbrew pozorom wkładki sprawdzą się nie tylko w butach roboczych. Z powodzeniem możesz je stosować na co dzień czy podczas realizacji swoich pasji. Po dostępne w naszej ofercie modele sięgają miłośnicy górskiego trekkingu, amatorzy myślistwa czy wędkarstwa.

Przykładem mogą być chociażby wkładki Coccine Aroma-Silver Bioactive, które zawierają bioaktywne jony srebra, zapewniające świeży zapach nawet po wielu godzinach spędzonych w ciężkim, zabudowanym obuwiu. Zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów i stanowią naturalną barierę dla pleśni - a przecież wiadomo, że na polowaniu czy wysoko w górach nierzadko trudno uniknąć przemoczenia trudnego do wysuszenia natychmiast. Ten konkretny rodzaj wkładek ma jeszcze jedną zaletę, którą docenią osoby szczególnie aktywne fizycznie: wykonane są z lateksu o właściwościach absorbujących wstrząsy. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko chronią przeciążone stawy i kości, ale też eliminują zmęczenie nóg!

O czym jeszcze warto pamiętać?

Bez względu na to, czy chcesz zwiększyć funkcjonalność swoich butów roboczych, czy poczuć się bardziej komfortowo podczas uprawiania sportu, możesz też zwrócić uwagę na jeszcze jeden ważny, a tak często pomijany drobiazg: odpowiednie skarpety. Nie wszystko jedno, jakie nosisz! Wybieraj te naprawdę dobrej jakości, z wyprofilowanej dzianiny, wzbogacone o strefy wzmocnienia i specjalne systemy kanalików wentylacyjnych, dobrze izolujące przed czynnikami atmosferycznymi. U nas znajdziesz te wykonane te z myślą o wszystkich porach roku, cechujące się odmiennymi właściwościami.

Wybierasz nowoczesne obuwie ochronne, skonstruowane w oparciu o wymyślne rozwiązania designerów? To świetnie, ale czas zwiekszyć ich funkcjonalność również za pomocą przydatnych akcesoriów, takich jak oferowane przez nas wkładki. Korzystaj z ich dobroczynnych właściwości również wtedy, gdy wybierasz się na pieszą wycieczkę czy na polowanie. 

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel