Innowacyjne technologie, które wpływają na komfort noszenia obuwia

2019-03-14
Innowacyjne technologie, które wpływają na komfort noszenia obuwia

Zapomnij o niewygodnych butach ochronnych! Projektanci wykorzystują dziś najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że nawet obuwie robocze, wędkarskie czy myśliwskie jest jednocześnie bezpieczne, ale też ultrakomfortowe. Jakie specjalistyczne technologie zapewniają najlepszy efekt? Przekonajmy się.

Bezpieczne i wygodne – obuwie ochronne z naszej oferty

Co cechuje dobre, nowoczesne obuwie ochronne? Perfekcyjnie łączy najwyższą jakość, ładny design, trwałość wykonania i rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że w pracy są bezkonkurencyjne. Innowacyjne rozwiązania, które stosujemy do produkcji naszych butów wędkarskich, myśliwskich czy roboczych wpływają bezpośrednio na Twój komfort i bezpieczeństwo. Zapewniają solidną ochronę stóp, pozwalają na cyrkulację powietrza, jednocześnie przeciwdziałając przenikaniu wilgoci do środka. Jakie technologie stosujemy?

Wodoodporna membrana przepuszczalna OutDry

Membrana OutDry zastosowana w naszych butach chroni je przed przemakaniem – można więc bez przeszkód nosić je podczas deszczu, na śniegu czy na podmokłym terenie podczas wędkowania czy polowania. Z drugiej strony ta nowoczesna tkanina charakteryzuje się oddychalnością. To oznacza, że skutecznie odprowadza wilgoć ze środka buta na zewnątrz, czyli przeciwdziała poceniu się stóp. OutDry to najnowocześniejszy rodzaj membrany poliuretanowej bezpośrednio laminowanej. Jest ona wprasowywana termicznie po wewnętrznej stronie skórzanej cholewki, co zapewnia wysoką efektywność.

Trzewiki myśliwskie Trek M6 BW

Gumowa podeszwa VIBRAM

Podeszwa VIBRAM to supernowoczesne rozwiązanie, stosowane przede wszystkim w butach trekkingowych oraz w butach roboczych. Charakteryzuje się dużą przyczepnością do podłoża, amortyzacją oraz odpornością na ścieranie. Zachowuje też sztywność, nie odgina się w dół, może być więc noszona na najtrudniejszych do przebycia górskich szlakach oraz w innych trudnych warunkach.

Trzewiki myśliwskie Traper

Materiał ocieplający Thinsulate

Nowoczesny materiał ocieplający Thinsulate renomowanej marki 3M to materiał posiadający wysokie parametry izolacyjne. Zastosowane w nim specjalistyczne mikrowłókna tworzą mikroskopijne przestrzenie powietrzne, które skutecznie chronią przed chłodem, jednocześnie zapewniając komfort i nie absorbując wilgoci. To rozwiązanie znajduje swoje zastosowanie zarówno w butach wędkarskich, jak i w obuwiu roboczym.

Zastosowane w naszych butach rozwiązania konstrukcyjne wpływają nie tylko na ich funkcjonalność, ale też wygodę użytkowania. Lekkie, wodoodporne, zapewniające odpowiednią izolację termiczną buty stanowią jeden z najistotniejszych elementów stroju do pracy, na łowy czy na górskie szlaki.

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel