Blog

5 par półbutów ochronnych dla Twojego pracownika!

5 par półbutów ochronnych dla Twojego pracownika!
Półbuty ochronne na wiosnę dla Twoich pracowników? Prezentujemy Ci aż 5 modeli, które z pewnością się sprawdzą w Twoim zakładzie. Jakie buty robocze lekkie warto wybrać na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę? Postaw na niezawodne modele, w których Twoi pracownicy będą się czuć komfortowo i bezpiecznie podczas wykonywania wszystkich obowiązków. Znajdziesz je wśród propozycji z naszego sklepu z butami roboczymi.

Przeczytaj więcej

Dobre buty robocze. Co to znaczy?

Dobre buty robocze. Co to znaczy?
Dobre buty robocze, czyli właściwie… jakie? Sprawdź, jakimi cechami powinno się wyróżniać solidne obuwie ochronne. Dobre buty robocze to klucz do bezpieczeństwa Twojego lub Twoich pracowników. Z naszego dzisiejszego wpisu dowiesz się, jak wybrać odpowiednio trwały i funkcjonalny model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
 

Przeczytaj więcej

Praca fizyczna - jak uniknąć najpopularniejszych zagrożeń?

Praca fizyczna - jak uniknąć najpopularniejszych zagrożeń?
Jak się uchronić przed zagrożeniami w miejscu pracy? Oto najlepsze sposoby na zachowanie bezpieczeństwa.
W miejscach pracy, w których pracownik narażony jest na różnego rodzaju niebezpieczeństwa, należy przykładać szczególną wagę do przestrzegania zasad BHP. Należy do nich również stosowanie odpowiedniej odzieży i butów roboczych. Zobacz, co jeszcze powinieneś zrobić, żeby zmniejszyć ryzyko urazów.
 

Przeczytaj więcej

Gdzie stosuje się podeszwę Vibram? Jakie są jej właściwości?

Gdzie stosuje się podeszwę Vibram? Jakie są jej właściwości?Producenci specjalistycznego obuwia outdoorowego coraz częściej stosują podeszwę Vibram. Co się kryje za tą nazwą i dlaczego warto poznać tę unikalną technologię? Dowiedz się wszystkiego na temat jednej z najpopularniejszych innowacji w świecie górskiego trekkingu.
Przeczytaj więcej

Jakie tworzywa wykorzystujemy do produkcji butów?

Jakie tworzywa wykorzystujemy do produkcji butów?Co charakteryzuje nowoczesne obuwie robocze? Przede wszystkim jakość, gwarantująca ich trwałość i niezawodność w każdych warunkach. W tym kontekście najważniejsze są przede wszystkim surowce, z jakim powstaje obuwie mają chronić zdrowie pracownika i zapewniać mu komfort. Z jakich tworzyw korzystają tacy producenci, jak Demar?
Przeczytaj więcej

Buty elektrostatyczne - co warto wiedzieć?

Buty elektrostatyczne - co warto wiedzieć?Bezpieczeństwo w miejscu pracy, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą szczególnie niebezpieczne warunki, to jedna z najważniejszych aspektów, o jakie powinien zadbać pracodawca. Jednym z jego warunków jest chociażby wybór odpowiedniego obuwia elektrostatycznego. Czym się ono charakteryzuje i kto powinien je nosić? Oto odpowiedź.
Przeczytaj więcej

5 typów obuwia ochronnego - jak dobrać odpowiednie?

5 typów obuwia ochronnego - jak dobrać odpowiednie?Obuwie ochronne to nieodłączny element każdego ubrania roboczego, zwłaszcza w sytuacjach zagrożenia zdrowia czy życia pracownika. Chronią przed zimnem, poślizgnięciem się czy kontaktem ze żrącymi substancjami. Jakie typy butów roboczych możemy wyróżnić? Jak dobrać odpowiednie do rodzaju pracy czy pory roku? Poznaj nasze wskazówki.
Przeczytaj więcej

Zatrudniasz pracowników przy pracy fizycznej? Pamiętaj o odpowiednim stroju!

Zatrudniasz pracowników przy pracy fizycznej? Pamiętaj o odpowiednim stroju!Jaki strój i buty ochronne powinieneś zapewnić swoim pracownikom, żeby zagwarantować im najbezpieczniejsze warunki wykonywania zleconych zadań? Sprawdź, co mówią o tym przepisy!
Przeczytaj więcej

Najlepsze buty dla Twojego pracownika!

Najlepsze buty dla Twojego pracownika!Jednym z najważniejszych obowiązków pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do wykonywania zleconych im zadań. Należy do nich również dostarczenie środków ochrony osobistej, takich jak dobrane do rodzaju zagrożeń w miejscu pracy butów. Jakie modele wybrać? Przedstawiamy trzy modele, jakie warto wziąć pod uwagę, wyposażając zespół.
Przeczytaj więcej

Przepiękne kalosze dla Twojego dziecka. Zobacz nasze propozycje

Przepiękne kalosze dla Twojego dziecka. Zobacz nasze propozycjePrzedwiośnie to ten moment, kiedy dzieci ochoczo eksplorują świat, z radością wychodząc na długie spacery i przyglądają się zmieniającej się przyrodzie. Dopinguj swoją pociechę w tych codziennych przygodach, jednocześnie dbając o jej komfort. Wraz z końcem zimy warto zaopatrzyć dziecięcą szafę w kalosze. Te nowoczesne są lekkie, wygodne, ale też po prostu piękne. Zobacz najbardziej stylowe propozycje z naszego sklepu.
Przeczytaj więcej
Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel