Wygodne i bezpieczne - charakterystyka sandałów ochronnych

2019-07-16
Wygodne i bezpieczne - charakterystyka sandałów ochronnych
Sandały robocze to jeden z najważniejszych latem elementów wyposażenia BHP w zakładzie pracy, w którym istnieje ryzyko uszkodzenia stóp. Co wyróżnia sandały najlepszej jakości? Przekonaj się o tym i wybierz najlepszą parę dla siebie.

Obuwie BHP latem

W upalne, letnie dni często stawiamy nie na bezpieczeństwo, a komfort, swobodę ruchów. Obuwie ochronne wydaje nam się ciężkie, niewygodne, zupełnie niedostosowane do wysokich temperatur. Taki sposób myślenia jest błędny i to z wielu przyczyn. Przede wszystkim upały nie zwalniają ani pracowników, ani pracodawcy z konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Kiedy w grę wchodzi zdrowie i życie osób zatrudnionych w zakładzie, nie ma żadnych wymówek, które tłumaczyłyby nieostrożność. Tym bardziej, że nie trzeba wcale rezygnować z komfortu, nosząc buty BHP. W okresie letnim wystarczy po prostu sięgnąć po sandały ochronne - obuwie robocze, które jest jednocześnie lekkie, przewiewne i minimalizujące ryzyko uszkodzenia stopy.

Najlepsze sandały na budowę i nie tylko

Sandały robocze są przystosowane do ciężkich warunków pracy na budowie, w magazynach czy w zakładach przemysłowych. Spełniają wszelkie wymogi BHP, są ergonomiczne, wytrzymałe i funkcjonalne. Te dostępne w naszym sklepie cechuje przede wszystkim najwyższa jakość surowców i precyzja wykonania. Sięgnij po sandały robocze bez względu na to, czy pracujesz z elektroniką i potrzebujesz butów elektrostatycznych, czy największych zagrożeniem w Twoim zakładzie pracy jest działanie chemii i najlepszym wyborem będą na przykład kwasoodporne modele obuwia. Buty robocze z metalowym noskiem na lato? U nas znajdziesz takie sandały!

SANDAŁY OCHRONNE NEO D L SB SRC

SANDAŁY OCHRONNE NEO L SB FO E SRC


SANDAŁY OCHRONNE NEO D SB SRC

Warto wziąć pod uwagę sandały ze skóry naturalnej z wkładką z dzianiny dystansowej z formowaną anatomicznie wyściółką i odporną nawet na olej napędowy podeszwą. Dobrej jakości modele posiadają też specjalny podnosek kompozytowy, zabezpieczający palce stóp przed uszkodzeniem, a także gwarantują odpowiednią amortyzację stopy w części piętowej.

Sandały ochronne z naszej oferty spełniają nie tylko normy bezpieczeństwa, ale też wszelkie oczekiwania estetyczne. Wolisz buty z weluru czy skóry licowej? Dostępne u nas modele wyróżnia nowoczesne wzornictwo i modna kolorystyka, dzięki czemu nie musisz rezygnować z dobrego wyglądu nawet, jeśli pracujesz w trudnych warunkach.

Sandały ochronne to latem idealny kompromis między funkcjonalnością, bezpieczeństwem a nieocenionym komfortem. Przewiewne i ergonomiczne obuwie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Może Cię zaskoczyć, jak wysoce są estetyczne!
Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel