Superlekkie kalosze ochronne do zadań specjalnych Tytan XL

2019-08-29
Superlekkie kalosze ochronne do zadań specjalnych Tytan XL

Kiedy słyszysz „kalosze” wyobrażasz sobie niezbyt wygodne i dość ciężkie buty z gumy, w które może chronią przed przemoczeniem, ale wcale nie są wygodne? Czas poznać nowoczesną propozycję marki Demar: kalosze ochronne Tytan XL, które spełniają wszystkie najważniejsze cechy specjalistycznego obuwia ochronnego. Co je wyróżnia? Poznaj tę innowację, którą możesz kupić w naszym sklepie!

Obuwie ochronne na jesień

Buty ochronne, niezbędne w okresie jesieni podczas prac na świeżym powietrzu, wymagają nie tylko solidnego zabezpieczenia stopy przed wilgocią, ale też przed uszkodzeniami mechanicznymi czy uderzeniem. Powinny być anatomicznie wyprofilowane, wygodne i lekkie, ponieważ noszone podczas długich godzin pracy potrafią dać „w kość” naszym stopom.

Na rynku dostępne są już buty, które łączą cechy obuwia roboczego z kaloszami. To modele, które z jednej strony są lekkie i komfortowe w użytkowaniu jak nowoczesne gumowe buty na deszcz, a z drugiej strony zapewniają naprawdę zaskakującą ochronę stóp. Jednym z najlepszych przykładów są kalosze Tytan XL. Czym sobie zasłużyły na popularność? Warto sprawdzić i zainwestować w model butów, który nie ma konkurencji.

Co wyróżnia kalosze męskie Tytan XL?

Kalosze męskie Tytan XL to wyjątkowa propozycja marki Demar, doskonale trafiająca w gust wszystkich wymagających osób, rozglądających się za obuwiem jednocześnie lekkim i wytrzymałym. Ten model charakteryzuje się niebywałą lekkością, jaką gwarantuje tworzywo sztuczne EVA. Po wewnętrznej stronie kalosze są wyściełane specjalnym wyjmowanym wkładem, który izoluje od zimna i sprawia, że kalosze nosi się tak wygodnie, jak ciepłe botki.

To, co sprawia jednak, że kalosze Demar Tytan XL spełniają funkcję obuwia ochronnego, to wyjątkowe rozwiązania konstrukcyjne. W podeszwie znajduje się antyprzebiciowa wkładka typu „kevlar” z superwytrzymałego materiału. Podnosek stalowy zabezpiecza palce przed uszkodzeniami, w tym przed spadającymi z wysokości przedmiotami. Antypoślizgowa podeszwa ze specjalnym bieżnikiem minimalizuje ryzyko poślizgnięcia na przykład na wilgotnej posadzce. Kalosze Tytan XL spełniają szereg kategorii ochrony, wymaganej według zasad BHP, w tym SB, E, P, CI i SRC.

Kalosze dostępne są w kolorze czarnym, który zwiększa ich praktyczność. Materiał EVA bardzo łatwo wyczyścić z różnego rodzaju zabrudzeń, od błota po smar czy oleje. Można je umyć pod bieżącą wodą, a wymienną wkładkę wyprać osobno w delikatnym detergencie.

Kalosze męskie Tytan XL to znacznie więcej, niż gumowe buty dobre na deszcz. To obuwie ochronne, które zaskoczy Cię ilością zastosowanych w ich konstrukcji nowatorskich rozwiązań. Dzięki nim możesz w bezpieczny sposób pracować na świeżym powietrzu nawet podczas jesiennych deszczów. Jeśli szukasz modelu butów, które sprawdzą się w dżdżyste dni, minimalizując nie tylko ryzyko przebicia podeszwy, ale też poślizgnięcia się na mokrym terenie, postaw na kalosze męskie Tytan XL, rekomendowane przez markę Demar. To wybór godny prawdziwego eksperta!

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel