Propozycje lekkich butów roboczych, które ochronią Twoje stopy

2019-08-16
Propozycje lekkich butów roboczych, które ochronią Twoje stopy

Odpowiednie buty robocze są niezbędne na stanowiskach pracy wymagających ochrony przed uderzeniami, poślizgnięciem na śliskim gruncie czy przed działaniem środków chemicznych. Wśród dostępnych w naszej ofercie modeli znaleźć można trzewiki czy półbuty ochronne charakteryzujące się funkcjonalnością, a jednocześnie niebywale lekkie i komfortowe w użytkowaniu. Zobacz, w jakie pary naprawdę warto zainwestować i dlaczego.

Trzewiki robocze dla wymagających

Obuwie robocze może cechować użyteczność, ale też estetyczny wygląd. Buty dostępne w naszej ofercie, dzięki zastosowanym w nich nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, są wytrzymałe, lekkie i komfortowe nawet podczas wielogodzinnego noszenia w trudnych warunkach. Dostępne u nas trzewiki ochronne spełniają szereg przewidzianych przez zasady BHP norm. Chronią nie tylko przed niskimi temperaturami czy wilgocią, ale też przed działaniem środków chemicznych, przed przebiciem, uderzeniem czy przed porażeniem prądem elektrycznym. Dzięki wymiennym wyściółkom oraz odpowiednio wyprofilowanym podeszwom nosi się je tak dobrze, jak trzewiki na co dzień.

Jesienią można z czystym sumieniem zainwestować w obuwie robocze lekkie Gloss Up Winter, które posiadają formowaną anatomicznie, wymienną wyściółkę i cholewkę z wodoodpornej skóry. Chronią przed deszczem, a także dobrze izolują przed niskimi temperaturami.

Wartą uwagi opcją są też trzewiki robocze 9-003 6043B, wykonane z wysokiej jakości skóry welurowej i z tkaniny poliestrowej. Dobrze amortyzują stopy i zapewniają przyczepność nawet na mokrych nawierzchniach, a jednocześnie nie są ciężkie.

Lekkość nie musi oznaczać braku stabilności. Model obuwia BHP Solo Up wyróżnia solidna konstrukcja i dobry system sznurowania, dobrze wspierający kostkę. Oprócz tego obuwie to wiele innych zalet, w tym podnosek kompozytowy, odporność na rozpuszczalniki czy antylektrostatyczne właściwości.

Lekkie półbuty ochronne idealne do pracy

Bezpieczeństwo i higiena pracy to klucz, ale spełnienie tych warunków wcale nie musi wiązać się z koniecznością rezygnacji z wygody. Najlepszym przykładem są lekkie i ultrakomfortowe buty ochronne. Model Gloss 2 ma właściwości antyelektrostatyczne, absorbuje energię w obszarze pięty, są odporne na oleje, a także przebicie od podłoża. Z kolei przypominające wyglądem zwykłe trampki Starr B to wysoce funkcjonalne buty robocze wyposażone w podnosek kompozytowy oraz antypoślizgową podeszwę. Wykonane z najwyższej jakości surowców, pozwalają skórze oddychać.

Dobrym uzupełnieniem lekkiego obuwia roboczego w okresie jesienno-zimowym jest para porządnych skarpet, zaprojektowanych z myślą o ochronie stóp przed niskimi temperaturami.

Buty robocze lekkie spełniają szereg istotnych w niebezpiecznych miejscach pracy warunków, a jednocześnie sprawiają, że nawet po wielu godzinach pracy nasze stopy nie są zmęczone i obolałe. Przekonaj się, dlaczego przy wyborze obuwia roboczego warto postawić na jakość i zajrzyj do oferty naszego sklepu.

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel