Akcesoria na zimę do butów myśliwskich i wędkarskich

2019-02-19
Akcesoria na zimę do butów myśliwskich i wędkarskich

SKARPETY WINTERWybór odpowiednich butów myśliwskich lub wędkarskich na zimę to istotna decyzja, której rezultatem będzie Twój komfort i bezpieczeństwo. Jednak warto pomyśleć o dodatkowych akcesoriach, które mogą się przydać w wielu sytuacjach. W co warto zainwestować?

Nie tylko buty

Para odpowiednich butów myśliwskich czy wędkarskich to klucz do sukcesu. Nowoczesne materiały, solidna podeszwa o dużej przyczepności na różnego rodzaju podłoże, ergonomiczne rozwiązania, takie jak anatomicznie modelowana, wbudowana wkładka, to elementy, na które koniecznie musisz zwrócić uwagę. Jednak wybór obuwia to jeszcze nie wszystko. Na wygodę ich użytkowania znaczny wpływ mają także… akcesoria. Dotyczy to przede wszystkim zimowego okresu, kiedy stopy są szczególnie narażone na niebezpieczeństwa, takie jak: zwichnięcia, przemoczenie, niskie temperatury.

Ciepłe skarpety

IMPREGNAT DO SKÓR I TEKSTYLIÓW ANTIACQUA, SPRAY 250MLW pierwszej kolejności warto zainwestować w nowoczesne skarpety, zaprojektowane z myślą o sezonie zimowym. Skarpety WINTER marki DEMAR wykonane są z najwyższej jakości wełny merino, charakteryzującej się znakomitą termoizolacją i zapewniającej stopem możliwość oddychania.

Ocieplacze

Specjalne ocieplacze to rodzaj dość sztywnego wkładu do butów myśliwskich i wędkarskich, zwłaszcza kaloszy męskich. Anatomicznie wyprofilowane, wykonane z filcu, zapewnią stopom ciepło nawet podczas skrajnie niskich temperatur. Ocieplacze TROP mają dodatkowo wzmocnioną piętę. Niektóre modele posiadają również specjalne wkładki do podeszwy z wełny merino.

Impregnat

W zimowe dni warto zainwestować także w odpowiednie środki pielęgnacyjne, które pomogą utrzymać obuwie w idealnej kondycji i wpłyną na ich funkcjonalność. Impregnat do obuwia ANTIACQUA marki COCCINE to środek do wszystkich rodzajów skór, uszczelniający je przed przemakaniem. Dodatkową zaletą tego rodzaju preparatu jest zabezpieczenie obuwia przed zabrudzeniami, osadzaniem kurzu. Nowoczesne impregnaty nie blokują możliwości oddychania skóry w bucie.

Akcesoria to elementy, które zwiększą komfort użytkowania zimowych butów. Warto po nie sięgnąć, zwłaszcza w mroźne dni i wtedy, gdy mamy w planach długi czas spędzony na zewnątrz.

 

 

Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel