5 par półbutów ochronnych dla Twojego pracownika!

2020-03-31
5 par półbutów ochronnych dla Twojego pracownika!
Półbuty ochronne na wiosnę dla Twoich pracowników? Prezentujemy Ci aż 5 modeli, które z pewnością się sprawdzą w Twoim zakładzie.
Jakie buty robocze lekkie warto wybrać na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę? Postaw na niezawodne modele, w których Twoi pracownicy będą się czuć komfortowo i bezpiecznie podczas wykonywania wszystkich obowiązków. Znajdziesz je wśród propozycji z naszego sklepu z butami roboczymi.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Z uwagi na przepisy, jakie nakłada na każdego pracodawcę polskie prawo, jesteś zobowiązany wyposażyć swoich pracowników w odpowiednią odzież ochronną, dostosowaną do potrzeb i warunków panujących na konkretnych stanowiskach. Zgodnie z Kodeksem Pracy to Ty, w porozumieniu z pracownikami, możesz wybrać i zamówić poszczególne elementy stroju. Na bezpieczeństwie, zdrowiu i życiu osób pracujących w Twoim zakładzie nie ma sensu oszczędzać. Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w dobre obuwie, maksymalnie chroniące noszące je osobę. Na szczęście znakomita jakość nie musi iść w parze z przesadnie wysokimi cenami, czego przykładem jest oferta butów roboczych w sklepie Demar. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje dopasowane na każdy budżet!

Buty robocze lekkie na wiosnę

Jeśli rozglądasz się za butami roboczymi lekkimi, które sprawdzą się przez całą wiosnę, również możesz sięgnąć do oferty naszego sklepu, wyposażonego w najbardziej funkcjonalne i zgodne z najwyższymi standardami modele. Jakie warto wybrać? Wiemy, że prowadzenie firmy znacznie ogranicza Twój czas, dlatego dla ułatwienia wybraliśmy 5 najlepszych i wartych Twojej uwagi modeli.

1. Półbuty ochronne 9-084A S1 SRC

Półbuty ochronne 9-084A S1 SRC na pierwszy rzut oka przypominają swoją bryłą klasyczne sneakersy do biegania czy chodzenia po mieście. Są jednak zdecydowanie bardziej funkcjonalne i dostosowane do pracy w specyficznych warunkach. Czym się wyróżniają? Specjalnie zaprojektowaną podeszwą, która gwarantuje bardzo dobrą amortyzację w części piętowej. Elastyczna podeszwa z tworzywa EVA i gumy posiada właściwości antypoślizgowe nawet na stalowym i ceramicznym podłożu.

2. Buty robocze lekkie LANDER 2 S1 SRC

Buty robocze lekkie LANDER 2 S1 SRC wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantując ich długie i komfortowe użytkowanie, a także swobodne oddychanie skóry stóp. Wygodę w tym modelu zapewnia specjalna wymienna wyściółka (formowana anatomicznie), a także pasek ochronny, eliminujący ucisk krawędzi podnoska na stopę. Podeszwa w tych butach roboczych jest antypoślizgowa i odporna na działanie benzyny czy olejów. Obuwie ma właściwości antyelektrostatyczne.

3. Półbuty ochronne EXO L OB SRC

W modelu EXO L OB SRC wierzch cholewki wykonany jest ze skóry welurowej oraz tkaniny poliestrowej, podszewka z kolei - z dzianiny dystansowej, która pozwala na swobodne oddychanie stopy. Buty robocze wyposażone są w wymienną, formowaną anatomicznie wyściółkę, dobrze amortyzującą i olejoodporną podeszwą z antypoślizgowym protektorem.

4. Buty robocze lekkie GRAFFIT L SB E FO SRC

Model butów roboczych lekkich GRAFFIT L SB E FO SRC wykonany jest ze skóry welurowej i tkaniny poliestrowej. Wyposażony jest w podnosek kompozytowy, który zabezpiecza palce stopy przed urazami. Odpowiednio zaprojektowana, olejoodporna podeszwa gwarantuje bardzo dobrą amortyzację stopy. Antypoślizgowy protektor podeszwy gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność obuwia.

5. Półbuty robocze 9-004 S1 P SRC

Półbuty ochronne 9-004 6024 wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów. Posiadają starannie przemyślaną konstrukcję z podnoskiem stalowym, który zabezpiecza palce stopy przed urazami, a także ze specjalnym paskiem ochronnym, eliminującym ucisk krawędzi podnoska na stopę. Dzięki podszewce z dzianiny dystansowej, stopy mogą swobodnie oddychać. Te buty robocze lekkie posiadają właściwości antyelektrostatyczne oraz amortyzację stopy w części piętowej.

Jakie buty robocze lekkie będą najlepsze na wiosnę 2020? Te, które zagwarantują najwyższą funkcjonalność, trwałość i komfort. Wszystkie te cechy, w pakiecie z niską ceną, posiadają modele obuwia ochronnego, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!
Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych, plików cookie oraz zasady profilowania Polityka Prywatności.
Akceptuję
pixel